CO DĚLÁME

ALTÁNY, PERGOLY A STŘÍŠKY

Jak již máme v názvu, specializujeme se především na hliníkové konstrukce. Altány a pergoly jsme schopeni vyrobit na míru jednotlivým uživatelům. Nemusíte tedy už řešit, zda se vám na terasu konstrukce vejde či nikoli. Altán či pergolu vám vyrobím přesně tak, jak budete chtít.

altán
zasklení pergoly

DĚLÍCÍ PŘÍČKY, ZASKLENÍ A ZÁBRADLÍ

Nabízíme také různé zasklívací systémy. Pomocí těch lze například opláštit vaši stávající pergolu či balkon. Všechny nabízené systémy se vyznačují dlouhou životností a snadnou ovladatelností. Slouží jako ochrana před prachem, hlukem a deštěm. Dále vám také umožní užívat pergolu téměř celoročně. Dělicí příčky či zábradlí pro nás také nejsou žádný problém. Zábradlí může být jak s plnou výplní, tak i šprušlové.

VIZUALIZACE NA MÍRU

Ne všichni si umí představit jak bude výsledná realizace vypadat. Proto nabízíme také profesionální vizualizace, kde uvidíte přesně to, co můžete mít doma. Lze vytvořit například i více barevných variant, aby vaše rozhodování bylo ještě příjemnější. K vizualizaci nám stačí pouze fotka a orientační rozměry pergoly či zasklení.

altán